Motor Details
Staat | Rijklaar |
---|---|
Merk | Yamaha |
Model | MT |
Jaar | 2015 |
Prijs | €6.150 |
Kilometerstand | 18.300 km |
Opties | Sportuitlaat |
Kleur | Antraciet / Rood |
---|---|
Gewicht (kg) | 179 |
Transmissie | Normaal |
Tankinhoud (L) | 14 |
Cilinder inhoud (CC) | 700 |
Vermogen | 55 kW (75 pk) |
Motor Omschrijving
De Yamaha MT-07 is de meest geliefde motor in zn klasse en geheel terecht. Heerlijk sportief 2-cilinder motorblok wat maar weinig gewicht hoeft te verplaatsen, zeer makkelijk sturen en goede remmen, deze naked heeft het allemaal. Uiteraard is ook deze Yamaha weer uiterst betrouwbaar en onderhoudsarm.
Deze MT-07 in opvallende en stoere Moto Cage uitvoering is ruim voorzien van gekleurde details en extra opties die deze motor zeker bijzonder en uniek maken. Het rode voorwiel valt al lekker op. In knalrood gekleurde valbeschermers voor het motorblok (engine crash case) en radiatorkappen, een carter beschermer (Skid-plate), radiator beschermer, en diverse andere gekleurde details. Verder zitten er led knippers, flyscreen en een tidy-tail op. Met als bonus een Akrapovic sportuitlaat die net even een dieper geluid geeft zonder asociaal te worden, completer wordt het niet. De Moto Cage uitvoering is door Yamaha op de markt gebracht als ode aan de stuntbike-scene.
De motor heeft een beurtje gehad en nieuwe remblokken gekregen, een nieuwe achterband en nieuwe tandwiel/kettingset. Helemaal klaar voor vele kilometers!
Zadelhoogte: 805mm
Rijbewijs: A
Garantie: 6 maanden garantie en geen verdere afleverkosten.
BTW/Marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers
Motor Kenmerken
- 2 cilinder
- ABS
- Carterbeschermer
- fly-screen
- Naked
- Radiatorbeschermer
- Sportuitlaat
- Tidy Tail
- Valbeugels
- Valprotectie